türk bahis siteleri

İade ve Garanti Şartları

GARANTİ ŞARTLARI

www.yildizgoldimitasyon.com‘dan satın aldığını ürünler, YILDIZ GOLD İMİTASYON garantisi adı altında satılmaktadır. Arızalı veya kusurlu ürünler ile ilgili olarak info@yildizgoldimitasyon.com ‘a mail atabilir veya 0850 302 99 58 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizle görüşebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışacaktır.

İADE ŞARTLARI

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren Tüketicinin Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı kapsamında 7 gün içerisinde yasal iade hakkınız bulunmaktadır. Yıldız Gold İmitasyon olarak biz bunu 15 güne sizin için çıkarttık .(15 Günlük iade 250 TL ve üzeri ürünler için geçerlidir) .  İade işleminizle ilgili destek bölümümüzü 0850 302 99 58 numaralı telefondan arayarak veya info@yildizgoldimitasyon.com adresi üzerinden mail atarak bilgi verebilirsiniz.

İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendirildikten sonra iadeniz uygun görülmesi halinde iadeniz gerçekleştiğinde size bilgi verilecektir. İade edeceğiniz ürünü eksiksiz, orijinal faturasıyla paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu hasar görmemiş haliyle YILDIZ GOLD İMİTASYON ’ın doğru adresini içerecek şekilde Yurt İçi Kargo ile geri göndermeniz gerekmektedir.

Ürün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

Ürün iadesi durumunda kargo bedeli düştükten sonra kalan tutar hesabınıza aktarılacaktır.

Ürünleri YURT İÇİ Kargo (444 99 99 ) ile Yıldız GOLD İMİTASYON ‘ın Binbirdirek Mh. Divanyolu Cd. No: 15 K: 3 No: 312 Fatih / ISTANBUL adresine "karşı ödemeli" olarak gönderebilirsiniz. Satılan ürünlerin stoku sınırlı sayıda olduğundan değişim taahhüdü verilememektedir. Değişim yapılamadığı takdirde iade süreci başlatılacaktır.

İade kargonuz YILDIZ GOLD İMİTASYON ‘ın iade adresine (Binbirdirek Mh. Divanyolu Cd. No: 15 K: 3 No: 312 Fatih / ISTANBUL ) ulaştıktan sonra ürün bedeli 5 işgünü içerisinde, Kredi Kartınıza veya Havale / EFT yapmış iseniz hesabınıza iade edilmektedir. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanıza bağlı olarak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi taksitli olarak yansıtılabilmektedir. İadenizin ekstrenize yansıması bankanıza bağlı değişiklik göstermektedir. İade işleminizin kredi kartı yansımasında gecikme yaşanması halinde bankanızdan detaylı bilgi almanız gerekmektedir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlı olup YILDIZ GOLD İMİTASYON’ın bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

YILDIZ GOLD İMİTASYON internet sayfası üzerinden yapılan alışverişlerde, siparişinizi teslim aldıktan sonra 7 gün içerisindeki iade/değişim işlemleri internet depomuz üzerinden gerçekleştirilmektedir. Siparişinizi aldıktan 7 gün sonraki değişim talepleriniz için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz:

Emailinfo@yildizgoldimitasyon.com

Tel0850 302 99 58

Özel Koşullar:

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız önemlidir. Kontrol ettikten sonra herhangi bir sorunla karşılaşmanız halinde paketi teslim almayıp kargo yetkilisine bildirerek kargo şirket tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir.

Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Müşteri ürünü teslim aldığı andaki durumu ile iade etmekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürün iadesi, ancak, varsa hediyesi ve ürünün bütün standart aksesuarları, ambalajları hasarsız ve tam olarak, orijinal paketleri ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır.

* Üstteki garanti ve iade şartları sadece internet üzerinden gerçekleştirilen satışlar için geçerlidir.